Pobyty pro seniory

Pravidelně každý rok v letních měsících připravujeme pobyty pro seniory se zajímavým programem. Výlety, procházky, poznávání nových míst, přednášky, kulturní večery, společenství, duchovní program… Na našich pobytech si přijdete vždy na své!

Týdenní pobyt pro aktivní seniory

Co nás čeká v roce 2024

Na sklonku letních prázdnin 2024 Vás pozveme do Jeseníků.

 • Společně navštívíme Lesní bar, chatu Paprsek, zámek Janský vrch s největší sbírkou dýmekjeskyni Na Pomezí, Bílou Vodu, Loštice.
 • Nebude chybět ani cvičení, trénink paměti, přednášky, ale především pohyb na čerstvém vzduchu.
 • Připraven bude také duchovní program (modlitba, mše svatá, možnost rozhovoru s knězem).

Společná cesta autobusem tam i zpět (délka jízdy cca 2,5 hodiny).

Pobyt zahájíme večeří a ukončíme snídaní.

Hotel Slatina v Horní Lipové v Jeseníkách je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné komfortní prostředí pro svou dovolenou. Nabízí útulné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, wellness procedury a další služby, které Vám zpříjemní celý pobyt.

Jak probíhají pobyty pro seniory

Kontakt pro dotazy a informace

5denní pobyt plný pohybu

Přidejte se k nám a prožijte pár aktivních dnů v krásné přírodě.

Na pětidenní pobyt plný pohybu zamíříme do hotelu Slatina v Horní Lipové v Jeseníkách.

Čeká nás ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, wellness procedurami a dalšími službami, které nám zpříjemní celý pobyt.

Program během pobytu:

 • přednášky na téma zdravý pohyb a reflexologie
 • turistika s cíli na chatě Paprsek či v Lesním baru
 • cvičení na židlích, vleže i s pomůckami

Možnost využití venkovního bazénu zdarma po celou dobu pobytu.

Cena nezahrnuje:

 • doprava (vlastní – přímý vlak)
 • poplatek obci na místě 20 Kč/osoba/noc

Jak probíhají pobyty pro seniory

Kontakt pro dotazy a informace

Pobyty pro seniory – podmínky

 • Odesláním přihlášky souhlasím se sběrem, uchováním a zpracováním mých osobních údajů v rámci pořádající organizace za účelem evidence, kontroly a zajištění služby. Sebraná a zpracovaná data nebudou předána žádným jiným subjektům. Dále souhlasím s případnou stáží studenta v průběhu pobytu a s prováděním fotodokumentace a jejím případným zveřejněním na webových stránkách (výhradně fotografií dospělých osob) pořádající organizace za účelem prezentace její činnosti.
 • Prohlašuji, že jsem seznámen/a se svým zdravotním stavem a zdravotním stavem mnou přihlášených dalších účastníků. Prohlašuji, že já i všichni mnou přihlášení účastníci jsme ze zdravotního hlediska způsobilí absolvovat tento konkrétní pobyt. Beru na vědomí, že pobytu se mohou zúčastnit přihlášení účastníci pouze při splnění podmínky tzv. bezinfekčnosti (za podmínky, že v den nástupu na pobyt nevykazují známky žádného infekčního onemocnění). Dojde-li k takovému onemocnění v průběhu pobytu, nemůže se dotčený účastník, z důvodu zabránění šíření nákazy, zúčastňovat společných aktivit, dokud není bezpečně zjištěn charakter onemocnění. Zavazuji se, že v případě takového onemocnění se podřídím přijatým přiměřeným opatřením, která mají zabránit šíření nákazy.

 • Beru na vědomí, že za děti zodpovídají jejich rodiče/prarodiče po celou dobu pobytu, programu se zúčastňují výhradně za doprovodu rodičů/prarodičů a pod jejich dohledem. V případech odděleného programu pro děti zajištěného organizátorem pobytu přebírá zodpovědnost organizátor.

 • Zavazuji se zúčastnit úvodního poučení pořádající organizace o bezpečnosti, ochraně zdraví a ochraně mého majetku při programu a zavazuji se přednesenými instrukcemi řídit.

 • Beru na vědomí, že po dobu pobytu organizátor neodpovídá za moji/naši bezpečnost, ochranu zdraví a ztrátu předmětů v mém vlastnictví. Současně beru na vědomí, že pro případ vzniku odpovědnosti organizátora za jakoukoli případnou škodu je organizátor pojištěn, s výjimkou některých rizik (jako jsou např. adrenalinové sporty, odcizení majetku účastníkům apod.). Beru na vědomí, že rizika, se kterými je pobyt spojen, si mohu nechat individuálně pojistit.

 • Beru na vědomí, že z hygienických a bezpečnostních důvodů se žádné zvíře (pes atd.) nemůže účastnit společného programu ani obývat společné prostory na pobytu, s výjimkou vodících a asistenčních psů.

 • Beru na vědomí, že po obdržení informací k platbě od zaměstnance pořádající organizace běží 14 denní lhůta pro úhradu zálohy za pobyt. Doplatek za pobyt musí být uhrazen nejpozději 7 kalendářních dní před konáním pobytu. V opačném případě je přihláška neplatná.