Pobyty

Prázdninový pobyt pro prarodiče s vnoučaty

Z důvodu změny podmínek ze strany ubytovatele byl pobyt bohužel ZRUŠEN. Děkujeme za pochopení.

Týdenní pobyt pro aktivní seniory

Kapacita pobytu je naplněna.

Cílovou destinací pro náš letošní pobyt je malebný Český ráj a hotel Ort, který se nachází na okraji obce Nepřívěc v srdci Českého ráje s výhledem na zámek Humprecht nedaleko známého hradu Kost.

Zajištěno máme jednoduché ubytování v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha). Místní hotelová restaurace je otevřena pouze pro ubytované hosty a kromě vnitřního posezení můžeme využít také terasy.

Doprava pro účastníky je zajištěna společným autobusem. První den začínám večeří, pobyt zakončíme snídaní.

Nabídka programu zahrnuje: turistické vycházky, trénink paměti, přednášky na téma zdraví a cestování, ranní cvičení… Program je dobrovolný.

Pro zdatnější turisty je připravený celodenní výlet s obědovým balíčkem. V blízkosti hotelu jezdí autobus a vlak, které můžeme využít pro návštěvu památek a měst v okolí, např. Turnov, Jičín či Mladá Boleslav.

Cena zahrnuje: 

 • jednoduché ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením
 • plnou penzi
 • dopravu z Brna a zpět

Cena nezahrnuje: 

 • rekreační poplatek
 • vstupy do hradů, zámků a dalších památek
 • využití místní dopravy

Záloha ve výši 4 000 Kč je splatdo 15. 5. 2020,
doplatek ve výši 4 000 Kč do 31. 7. 2020.

Přihlášky nejpozději do 15. 5. 2020

Kontakt pro dotazy a informace

ZRUŠENO!

Prázdninový pobyt pro prarodiče s vnoučaty

Zveme vás do malebné krajiny Žďárských vrchů, do samého srdce Vysočiny – obce Kuklík.

Nabízíme ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, bohaté sportovní vyžití (tenisový kurt, nadzemní bazén, trampolína, hřiště pro děti, ping-pongový stůl, fotbálek, klubovna, ohniště, úschovna kol).

Okolní lesy jsou ideální pro houbaření a pro vycházky. 

Pobyt zahrnuje ubytování s plnou penzí, pro děti jsou připraveny svačinky během dne. První den začínáme večeří, končíme snídaní. 

Program:

Co pro vás máme připraveno tentokrát? Spoustu her a aktivit zaměřených na prohloubení a posílení vzájemných vztahů, předávání zkušeností a vzájemnou spolupráci ve dvojicích či skupinkách.

V programu samozřejmě najdete také hry a soutěže, vycházky do blízkého i vzdálenějšího okolí. Připraveny jsou také pohybové aktivity, drobné úkoly na posílení paměti a kreativní tvoření. V plánu je také táborák a stezka odvahy! 

Získejte tipy, jak trávit volný čas společně. Přijeďte si užít krásné prázdniny společně se svými vnoučaty.

Cena zahrnuje: 7× ubytování s plnou penzí v pokojích s vlastním sociálním zařízením, zajištění programu

Cena nezahrnuje: dopravu (zajišťuje si každý účastník sám), rekreační poplatek 10 Kč/os/den (platba na místě v hotovosti, platí osoby 18–70 let)

ZRUŠENO

Dárkový voucher

Pobyt můžete svému blízkému věnovat také formou dárkového voucheru.

Záloha ve výši 50 % je splatdo 30. 4. 2020,
doplatek 50 % je třeba uhradit do 30. 6. 2020.

Přihlášky nejpozději do 15. 5. 2020

Kontakt pro dotazy a informace

Podmínky pobytu

 • Odesláním přihlášky souhlasím se sběrem, uchováním a zpracováním mých osobních údajů v rámci pořádající organizace za účelem evidence, kontroly a zajištění služby. Sebraná a zpracovaná data nebudou předána žádným jiným subjektům. Dále souhlasím s případnou stáží studenta v průběhu pobytu a s prováděním fotodokumentace a jejím případným zveřejněním na webových stránkách (výhradně fotografií dospělých osob) pořádající organizace za účelem prezentace její činnosti.
 • Prohlašuji, že jsem seznámen/a se svým zdravotním stavem a zdravotním stavem mnou přihlášených dalších účastníků. Prohlašuji, že já i všichni mnou přihlášení účastníci jsme ze zdravotního hlediska způsobilí absolvovat tento konkrétní pobyt. Beru na vědomí, že pobytu se mohou zúčastnit přihlášení účastníci pouze při splnění podmínky tzv. bezinfekčnosti (za podmínky, že v den nástupu na pobyt nevykazují známky žádného infekčního onemocnění). Dojde-li k takovému onemocnění v průběhu pobytu, nemůže se dotčený účastník, z důvodu zabránění šíření nákazy, zúčastňovat společných aktivit, dokud není bezpečně zjištěn charakter onemocnění. Zavazuji se, že v případě takového onemocnění se podřídím přijatým přiměřeným opatřením, která mají zabránit šíření nákazy.

 • Beru na vědomí, že za děti zodpovídají jejich rodiče/prarodiče po celou dobu pobytu, programu se zúčastňují výhradně za doprovodu rodičů/prarodičů a pod jejich dohledem. V případech odděleného programu pro děti zajištěného organizátorem pobytu přebírá zodpovědnost organizátor.

 • Zavazuji se zúčastnit úvodního poučení pořádající organizace o bezpečnosti, ochraně zdraví a ochraně mého majetku při programu a zavazuji se přednesenými instrukcemi řídit.

 • Beru na vědomí, že po dobu pobytu organizátor neodpovídá za moji/naši bezpečnost, ochranu zdraví a ztrátu předmětů v mém vlastnictví. Současně beru na vědomí, že pro případ vzniku odpovědnosti organizátora za jakoukoli případnou škodu je organizátor pojištěn, s výjimkou některých rizik (jako jsou např. adrenalinové sporty, odcizení majetku účastníkům apod.). Beru na vědomí, že rizika, se kterými je pobyt spojen, si mohu nechat individuálně pojistit.

 • Beru na vědomí, že z hygienických a bezpečnostních důvodů se žádné zvíře (pes atd.) nemůže účastnit společného programu ani obývat společné prostory na pobytu, s výjimkou vodících a asistenčních psů.

 • Beru na vědomí, že po obdržení informací k platbě od zaměstnance pořádající organizace běží 14 denní lhůta pro úhradu zálohy za pobyt. Doplatek za pobyt musí být uhrazen nejpozději 7 kalendářních dní před konáním pobytu. V opačném případě je přihláška neplatná.