Přejeme vám krásné léto a vzhůru do druhé půlky roku!

prejeme-krasne-leto

Krásné léto všem 😎

Dnešním dnem jsme zakončili první pololetí roku 2023. Šest měsíců plných setkávání, aktivit, úkolů, ale také plánů na další období.

Co jsme všechno dokázali v prvním pololetí 2023

Rozběhli jsme všechny naše kurzy… angličtinu, němčinu, PC pro začátečníky, ovládání chytrého telefonu pro začátečníky i pokročilé, tablet krok za krokem, čtenářský klub, všechna cvičení, tance vsedě a pravidelně týden co týden se také scházely naše 3 kluby aktivních seniorů. Navštívili jsme Znojmo a Hluboké Mašůvky, v červnu se podívali do Třebíče a Jaroměřic nad Rokytnou, setkali se u cimbálu, s odborným programem navštívili seniory v Ostrožské Nové Vsi nebo v Telnici u Brna. Uskutečnil se také 2. ročník seniorské olympiády, účastnili jsme se Veletrhu rodinných a seniorských organizací ve městě Brně a mohli bychom ve výčtu pokračovat…

Přejeme vám krásné léto

Nyní je před námi období letních prázdnin. Mnozí z vás očekávají, že tradičně nabídneme bohatý program, ale my jsme se letos rozhodli, že činnost „navenek“ utlumíme, uzavřeme a vyhodnotíme první pololetí a zodpovědně připravíme to druhé, které se nám otevírá hned v září. K tomu je potřeba připravit různé materiály, vyčistit všechny pomůcky se kterými pracujeme, zařídit vyčištění koberců a židlí, obnovit také vybavení v naší klubovně, vymalovat, umýt okna a spoustu dalších důležitých provozních záležitostí bez kterých to zkrátka nejde… Také si vyhradíme čas zaučit nové kolegyně, se kterými se budete od září potkávat. A samozřejmě si najdeme čas na odpočinek, abychom načerpali sil. Proto nám odpusťte, když se nám nedovoláte nebo nedostanete odpověď na e-mail. Ozveme se vám pak zpět co nejdříve.

Přejeme vám krásné léto! Ať jej prožijete v klidu, zdraví a pohodě. Děkujeme, že dáváte smysl naší práci a těšíme se na setkání opět v září!