Odběr novinek

Základní informace

Týdenní pobyt pro prarodiče a jejich vnoučata ve věku 4–12 let.

Co pro vás máme připraveno tentokrát? Spoustu her a aktivit zaměřených na prohloubení a posílení vzájemných vztahů, předávání zkušeností a vzájemnou spolupráci ve dvojicích či skupinkách. V programu samozřejmě najdete také hry a soutěže, výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Připraveny jsou také pohybové aktivity, drobné úkoly na posílení paměti a kreativní tvoření. Získejte tipy, jak trávit volný čas společně! Každý večer zakončíme společným večerníčkem.

Informace k ubytování: Rodinný penzion Relaxx se nachází v rekreční oblasti Pastviny v podhůří Chřibů v nadmořské výšce asi 400 m (vzdálenost z Brna cca 55 km). Okolí je ideální pro milovníky přírody, klidu, turistiky, houbaření či rybaření. Navštívit lze také množství zajímavých míst a památek.
Ubytování je zajištěno v centrální budově ve 4-lůžkových, jednoduše vybavených pokojích. Pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě (nově vybudované dámské a pánské sprchy a WC).
Okolí penzionu je ideální pro pobyty s dětmi a nabízí širokou škálu vyžití. Součástí je sportovní hřiště na míčové hry, ping-pongový stůl, dětské hřiště s průlezkami a s pískovištěm, venkovní bazén, táborové ohniště.

Termín:

3.–10. 8. 2018

Místo: Čeložnice, okres Hodonín, penzion Relaxx

Cena:

Dospělý: 5400 Kč (záloha ve výši 3000 Kč do 30. 3. 2018)

Dítě: 4000 Kč (záloha ve výši 2000 Kč do 30. 3. 2018)

Číslo účtu: 2111465213 / 2700 • VS 25

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi (pro děti navíc svačinky a pitný režim po celý den) a zajištění programu. Dopravu si zajišťuje každý účastník sám.